Pożyczki z wyrokiem komorniczym

Pożyczki z wyrokiem komorniczym

Na rynku usług finansowych w Polsce instytucje, które pożyczają pieniądze wyrastają, jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Wiele z tych firm oferuje usługi w postaci pożyczek bez BIK-, kredytów i pożyczek bez żadnych zaświadczeń” czy pożyczki dla zadłużonych z komornikiem. Nie od dziś wiadomo, że lwia część tych ofert jest delikatnie rzecz ujmując nieprawdziwa, lub jest zwykłym oszustwem. Są jednak także instytucje, które mają na rynku ugruntowaną pozycję i cieszą się dobrymi opiniami swoich klientów. Dzięki temu osoby, które są zadłużone i posiadają na swoim koncie wyrok komorniczy również mają szanse na dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci kredytu czy pożyczki.

m1

Gdzie znaleźć dodatkowe informacje?

Najłatwiej nie wychodząc oczywiście z domu sprawdzić w wyszukiwarce możliwie, jak najwięcej o temacie. Wprawdzie konieczne będzie przekopanie się przez sterty informacji, ale warto to zrobić by mieć pewność, że wybór był słuszny. Po co robić sobie bowiem problemy, gdy już mam ich sporo na głowie. Warto sprawdzić także w sieci opinie na temat firm świadczących usługi tego typy. Z och znalezieniem nie będzie żadnego problemu bo użytkownicy lubią dzielić się takimi informacjami z innymi. Warto zajrzeć także na stronę http://guldeny.pl/pozyczka-dla-zadluzonych-z-komornikiem-w-jakiej-firmie-pozabankowej-zaciagnac, gdzie można znaleźć dodatkowe informację o pożyczkach dla zadłużonych oraz firmy świadczące usługi finansowe.

Bez szans na pożyczkę

Wiele firm pożyczkowych oferuje pożyczki dla niezamożnych, osób z trudną sytuacją finansową, ale osoby, które na swoim koncie mają wyroki komornicze będą miały spory kłopot by pożyczkę otrzymać. Niektórzy próbują takie informacje zataić ale w zasadzie nie jest to realne i pociąga za sobą spore ryzyko. Niektóre instytucje finansowe nie mogą uzyskać informacji o naszym zadłużeniu i wyroku komornika, ale nie znaczy to, że nie są w stanie ich otrzymać. Często wymagają od wnioskodawcy wyciągu z konta bankowego klienta. I jest to tylko jedną z możliwości uzyskania tego typu informacji o ściąganiu należności przez komornika. Trzeba więc zdawać sobie sprawę z tego, że informacja o wyroku komorniczym z nie pomoże nam uzyskać dodatkowych środków finansowych w postaci pożyczki, czy kredytu w większości firm pożyczkowych. Ale są też odstępstwa od tej reguły.

Dla tych z wyrokiem komorniczym

Na początku poszukiwań warto zachować zimną krew bo poszukiwania odpowiedniej instytucji finansowej mogą pochłonąć trochę czasu. Trzeba mieć też na uwadze fakt, że tylko nieliczne instytucje finansowe działające w tym sektorze mają w swoich regulaminach informacje o dostępności pożyczek i kredytów dla dłużników z wyrokami komorniczymi. Ale takie też oczywiście są, tylko warto je najpierw sprawdzić, by nie okazało się później, że wyszliśmy na pożyczce, jak Zabłocki na mydle. Trzeba także dobrze się na taką opcją zastanowić, bo pożyczki oferowane dla osób z wyrokiem komorniczym przez instytucje finansowe nie należą do najtańszych i powinniśmy traktować je, jako ostateczność.